Systemy fotowoltaiczne z montażem za 2999 zł netto!!!

W związku z dynamicznym rozwojem i poszukiwaniem nowych wymagających klientów pragniemy poinformować że osiągnęliśmy możliwość realizacji instalacji fotowoltaicznych złożonych z komponentów od renomowanych producentów (falowniki fronius, steca, zeversolar z modułami fotowoltaicznymi od producentów z grupy TIER 1) w cenie zaczynającej się od 2999 zł netto/kWp

Zapraszamy do kontaktu i wyceny!

Nowe panele fotowoltaiczne w sklepie Solarid.pl

 

W naszej ofercie pojawiły się nowe panele fotowoltaiczne SHARP 360W i BOWIET 270W w super cenach!!! Najnowszy produkt charakteryzuje się doskonałymi parametrami technicznymi, wysoką jakością wykonania oraz uzyskami potwierdzonymi badaniami.

Dofinansowanie 50% do kolektorów słonecznych w Częstochowie

Dnia 15 czerwca 2015 roku ruszył nabór wniosków na mikrodofinansowanie do kolektorów słonecznych, wymiany pieców CO i usuwania eternitu. Wnioski są zbierane do 15 lipca 2015 roku.

Dofinansowanie do kolektorów słonecznych nie ma imponujących kwot maksymalnych. Maksymalna kwota dofinansowania do solarów w Częstochowie wynosi 2000 zł. Jedyne rozwiązanie które w realny sposób może być zatem finansowane z tego rodzaju wsparcia to bezciśnieniowe kolektory słoneczne z naszej oferty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kolektorów bezciśnieniowych.