Góra

Fotowoltaika dla firm

Strefa Wiedzy

Fotowoltaika dla firm - efektywna inwestycja podnosząca konkurencyjność

Bezpieczna i dochodowa inwestycja

Własna elektrownia fotowoltaiczna to inwestycja, która ma szansę zwrócić się nawet do 5 lat! Gwarantowana niezawodność i produktywność instalacji pozwoli Ci spokojnie liczyć zyski. Jeśli nie chcesz angażować bieżących środków przedsiębiorstwa, możesz skorzystać z leasingu, co pozwala na wymierne korzyści już od pierwszych dni działania Twojej instalacji fotowoltaicznej.

 

Niezależność energetyczna

Dzięki fotowoltaice Twoje przedsiębiorstwo jest odporne na podwyżki cen energii. Niezależność energetyczna pozwala na redukcję kosztów działalności, natomiast nadwyżki prądu sprzedane do zakładu energetycznego stanowią zysk dla firmy.

 

Indywidualny projekt

Przedsiębiorstwa charakteryzują się dużym zróżnicowaniem budynków i ich dużą powierzchnią, dlatego kluczowy jest nasz rzetelny audyt energetyczny. Na jego podstawie projektujemy najlepsze możliwe rozwiązania konstrukcji i montażu oraz doboru paneli i falowników

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
O MOŻLIWOŚCIACH
DLA TWOJEJ FIRMY


+48 502 055 198

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

DOŚWIADCZENIE
MONTAŻOWE
WŁASNA EKIPA

Nasze ponad 12-letnie doświadczenie oraz własne ekipy montażowe gwarantują profesjonalny dobór i montaż instalacji.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
SPRAWDZONE PRODUKTY
MONITORING I SERWIS

Wieloletnia współpraca z najlepszymi dostawcami zapewnia produkty najwyższej jakości. Zapewniamy serwis i monitorujemy instalacje.

PEŁNA OBSŁUGA
ZGŁOSZENIA DO ZE
DOTACJE I KREDYTY

Załatwiamy wszystkie formalności związane z instalacjami: zgłoszenia do zakładu energetycznego, złożenie wniosków o dotacje, kredyty.