Góra

Magazyny energii

Strefa Wiedzy

Magazyny energii - prąd ze słońca przez całą dobę 

Masz fotowoltaikę, ale nie masz prądu?

Zainwestowałeś w fotowoltaikę Solarid. W słoneczne dni, zwłaszcza od kwietnia do września, ​produkujesz własny prąd​. Masz świetne uzyski, bo zoptymalizowaliśmy twoją instalację. Jednak w nocy, pochmurne dni czy zimą ​nie produkujesz tyle energii, ile potrzebujesz​. W tym czasie odbierasz swój prąd, który wysłałeś wcześniej do zakładu energetycznego, ale ​tylko 80% i tylko w ciągu 365 dn​i. Zdarza się też, że nie masz prądu podczas ​awarii lub konserwacji sieci​ zakładu energetycznego.

 

Magazynujesz - śpisz spokojnie.

Używając magazynów energii, zyskujesz ​niezależność od sieci energetycznej​. Fotowoltaika i magazyn energii to dobrana para: pokrywa aż do 80% zapotrzebowania energetycznego twojego domu, w zależności od pory roku. Zapominasz o awariach sieci! Zapraszasz wtedy sąsiadów na kawę z ekspresu...hmm, oczywiście jeśli nie boisz się ich zazdrości ;)

 

Technologia daje radę! 

Uwaga, szwagier z teściem sprawdzają! Nie dość, że ​zainwestowałeś ​w fotowoltaikę to jeszcze dokupiłeś magazyny energii?​ Kiedy ci się to zwróci?​ Wiesz, co masz. Postawiłeś na niezależność i najbardziej wydajną technologię. Magazyny energii to ​najnowsze osiągnięcia inżynierii o najwyższych parametrach wydajności​, dzięki czemu możliwa jest duża koncentracja energii w niewielkich urządzeniach. Zastosowane w nich akumulatory litowo-jonowe są odporne na “efekt pamięci” występujący w tradycyjnych bateriach, powodujący “utratę” rzeczywistej pojemności

 

SPRAWDŹ
CZY
WARTO


+48 502 055 198

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

DOŚWIADCZENIE
MONTAŻOWE
WŁASNA EKIPA

Nasze ponad 12-letnie doświadczenie oraz własne ekipy montażowe gwarantują profesjonalny dobór i montaż instalacji.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
SPRAWDZONE PRODUKTY
MONITORING I SERWIS

Wieloletnia współpraca z najlepszymi dostawcami zapewnia produkty najwyższej jakości. Zapewniamy serwis i monitorujemy instalacje.

PEŁNA OBSŁUGA
ZGŁOSZENIA DO ZE
DOTACJE I KREDYTY

Załatwiamy wszystkie formalności związane z instalacjami: zgłoszenia do zakładu energetycznego, złożenie wniosków o dotacje, kredyty.