Góra

Rekuperacja

Strefa Wiedzy

Złap głębszy oddech - odzysk ciepła i świeże powietrze w Twoim domu

Źródło ciepła i oszczędności

Uważaj, to ważne: zmniejszasz koszty ogrzewania, poprawiasz jakość powietrza w swoim domu i zwiększasz komfort życia! Zwykle jest tak: ogrzewasz dom, a przez kratki wentylacyjne pod wpływem grawitacji ucieka ci nagrzane powietrze. Dzięki rekuperacji odzyskujesz i wykorzystujesz ciepło i jednocześnie dostarczasz do swojego domu świeże powietrze.

 

Jak to działa?

Rekuperacja to system, który w sposób mechaniczny dostarcza do budynku optymalne ilości świeżego powietrza i usuwa z niego powietrze zanieczyszczone. W odróżnieniu od wentylacji grawitacyjnej wentylacja mechaniczna pozwala na regulację ilości powietrza dostarczanego do budynku, niezależnie od warunków atmosferycznych. Regulując system w łatwy sposób, masz wpływ na intensywność dostaw powietrza: w upalne lato czy mroźną zimę, bez konieczności otwierania okien.

 

To się opłaca!

Główną zaletą rekuperacji jest odzyskanie ciepła, przez co masz mniejsze koszty ogrzewania. Po drugie oddychasz w domu świeżym powietrzem. Oszczędzasz i zwiększasz komfort życia. Proste! Pamiętaj, że prawidłowa wentylacja budynku jest ważnym elementem zdrowego domu. Szczególnie w nowych, energooszczędnych domach, które są szczelne, tradycyjna wentylacja grawitacyjna nie zapewnia takiej wymiany powietrza jak rekuperacja.

 

DOWIEDZ SIĘ,
JAK MIEĆ REKUPERACJĘ
W SWOIM DOMU


+48 502 055 198

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

DOŚWIADCZENIE
MONTAŻOWE
WŁASNA EKIPA

Nasze ponad 12-letnie doświadczenie oraz własne ekipy montażowe gwarantują profesjonalny dobór i montaż instalacji.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
SPRAWDZONE PRODUKTY
MONITORING I SERWIS

Wieloletnia współpraca z najlepszymi dostawcami zapewnia produkty najwyższej jakości. Zapewniamy serwis i monitorujemy instalacje.

PEŁNA OBSŁUGA
ZGŁOSZENIA DO ZE
DOTACJE I KREDYTY

Załatwiamy wszystkie formalności związane z instalacjami: zgłoszenia do zakładu energetycznego, złożenie wniosków o dotacje, kredyty.