Bezpłatna konsultacja

Przedstawiciel handlowy

Sebastian Ubycha-1

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę / umowy b2b / lub możliwość pracy dodatkowej

  • stabilne zatrudnienie w pełnoetatowym wymiarze

  • atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + motywujący system premii)
  • samodzielność w realizacji wyznaczonych celów

  • niezbędne narzędzia pracy – telefon, laptop, samochód służbowy

Twój zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie klientów na instalacje fotowoltaiczne i budowanie z nimi długofalowych relacji,

  • przygotowywanie ofert i prezentacji handlowych oraz niezbędnej dokumentacji

  • koordynacja procesu realizacji zamówienia,

  • serwis i doradztwo dla pozyskanych klientów,

  • przygotowanie niezbędnej dokumentacji

  • dbanie o ciągły przepływ informacji w przypadku jakichkolwiek problemów z realizacją inwestycji

  • kontrolę płatności klienta

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży fotowoltaicznej min. rok – warunek konieczny

  • doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klienta,

  • umiejętności budowania i podtrzymywania długofalowych relacji z klientami – łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność

  • prawo jazdy kat. B (Mobilność) – praca w terenie

  • samodzielność w działaniu, w tym bardzo dobra organizacja pracy

  • wysoki poziom kultury osobistej, uczciwość,

  • motywacja i konsekwencja w dążeniu do celu